[en] NOVÝ SVĚT DĚTÍ

[en] o webu
[en] aktuality
[en] reference
[en] doporučujeme
[en] kontakt
[en] dotazy
cz
ru
[en] O webu

[en] Podle aktuálního upozornění silné bouřky hrozí v Praze a v krajích Středočeském, Karlovarském, Plzeňském, Jihočeském, Libereckém a Ústeckém ve středu od 15:00 do 23:00. V Pardubickém, Královéhradeckém kraji a na Vysočině bude podle meteorologů bouřit od středečních 15:00 do čtvrtečních 22:00, obyvatelé Jihomoravského a Olomouckého kraje by s tím měli počítat ve čtvrtek od 14:00 do 22:00.

Při bouřkách může v přívalových srážkách za hodinu napršet až kolem 30 milimetrů, mohou padat i kroupy a silný nárazový vítr může dosáhnout rychlosti až 72 kilometrů za hodinu. Ojediněle mohou být zatopena níže položená místa a sklepy, hrozí i zranění předměty uvolněnými větrem nebo ulomenými větvemi a zásah bleskem, varovali meteorologové.

Doporučují, aby lidé zajistili před větrem okna i dveře a odstranili nebo upevnili volně položené předměty, například zahradní nábytek.

[en] Naučíme Vás, jak jednoduše a rychle rozpoznat a následně rozvíjet talent Vašeho dítěte
[en] E-book TALENTOVANÉ DÍTĚ
e-book
[en] Získejte náš e-book [en] ZDARMA
[en] pošlete nám Váš e-mail bez obav, nebudeme Vás obtěžovat
[en] Rozvíjíme talent
[en] Povídálek
   
[en] Chytrolínek
   
[en] Zkoumálek
   
[en] Tvořílek
   
[en] Kutílek
   
[en] Hopsalínek
   
[en] Věková skupina
[en] Jesle
[en] Školka
[en] Jesle i školka
[en] Žádné záznamy
[en] Připravujeme
Právě pro Vás připravujeme Nový sešitek omalovánek S Mrňouskem do pohádky. Těšte se na spoustu oblíbených pohádkových bytostí - princeznu, vílu, draka, čaroděje, čarodějnici, kašpárka, klauna a navíc pohádkový zámek, bez kterého by to nešlo.
 
[en] Hledáme talenty
[en] Váš mrňousek je:
Chytrolínek
Povídálek
Zkoumálek
Tvořílek
Kutílek
Hopsalínek
Hudebníček
[en] Napište nám
[en] Napsali o nás

Připravili jsme pro Vás a hlavně pro Vaše mrňousky sešitek omalovánek, který jsme nazvali S Mrňouskem do pohádky. Sešitek ve velikosti odpovídající formátu A5 obsahuje oblíbené pohádkové bytosti - princeznu, vílu, draka, čaroděje.

[en] Nový svět dětí, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. © Česká republika 2013