NOVÝ SVĚT DĚTÍ

o webu
aktuality
reference
doporučujeme
kontakt
dotazy
ru
en
O webu Nový svět dětí

Nový svět dětí je web, který uspoří váš čas. Pomůže vám při rozvoji vašich dětí.

 

Naleznete zde zdroj společné zábavy. V dnešní době tráví děti, a to už i ty velmi malé, mnoho času u počítače, iPadu, chytrého telefonu s přístupem na internet. Ano, je zde spousta informací a především zábavy ve formě počítačových her, často dostupných on-line a zdarma. Na druhé straně děti žijí ve virtuálním světě a zapomínají prožívat svou denní realitu. Virtuální demence je fenoménem dnešní doby, který čím dál více vstupuje do našich životů.

 

I přesto, že na internetu lze najít k zabavení dítěte množství on-line pexes, omalovánek a podobně, riskli jsme investici času do projektu, který hledá zlatou střední cestu. Využívá e-nástroje jako prostředníka, kterým chceme vrátit děti a rodiče zpět k posílení vzájemné komunikace při společném tvoření a hře, využívání papíru a běžných pomůcek, rozvíjení jemné motoriky (malování rukou nikoliv jen klikání barviček ze škály). Chceme vám v době, kdy každý spěchá a bojuje s časem, ušetřit čas na přípravu aktivit.

 

Čas, který můžete věnovat následně vzájemné hře či popovídáním o běžných starostech i radostech vašeho dítka. Ano, počítač tak sice budete potřebovat, nejde tedy sice o ryzí návrat k přírodě, nicméně je to začátek cesty … Máme z praxe zkušenost, že i nepřeberné množstvích důmyslných a často drahých hraček nenahradí čas strávený společně. Když děti zahrnujeme multifunkčními dárky vlastně omezujeme jejich fantazii a postupně ani přísun hraček nezabrání tomu, že se dítě osamotě nudí a neumí si najít zábavu.

 

 

Využijte proto omalovánky, pexesa, dětské hry, obrázky, návody na tvoření, pohádky i zajímavé články, abyste společně s vašimi potomky objevili NOVÝ SVĚT DĚTÍ.

                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                     S úctou a nadšením Irča, Zuzka a Julie

Naučíme Vás, jak jednoduše a rychle rozpoznat a následně rozvíjet talent Vašeho dítěte
E-book TALENTOVANÉ DÍTĚ
e-book
Získejte náš e-book ZDARMA
pošlete nám Váš e-mail bez obav, nebudeme Vás obtěžovat
Rozvíjíme talent
Povídálek
   
Chytrolínek
   
Zkoumálek
   
Tvořílek
   
Kutílek
   
Hopsalínek
   
Věková skupina
Jesle
Školka
Jesle i školka
Zařazeno v sekci: pexesa
Rozvíjíme talent: Chytrolínek
Věková skupina: Jesle i školka
Pexeso Domácí zvířata
Zde je pro Vás připraveno speciální pexeso Domací zvířata, které je určeno především předškolním dětem. Pexeso je výborný pomocník při rozvoji paměti u dětí. Toto Pexeso pomůže dětem poznávat české domácí zvířata. Pexeso si vytiskněte 2 krát oboustranně a rozstříhejte na kartičky. Přejeme příjemnou zábavu.
Zařazeno v sekci: pexesa
Rozvíjíme talent: Chytrolínek
Věková skupina: Jesle i školka
Pexeso Mrňousek řídi auto
Zde je pro Vás připraveno speciální pexeso Mrňousek řídi auto, které je určeno především předškolním dětem. Pexeso je výborný pomocník při rozvoji paměti u dětí. Toto Pexeso je zároveň určeno pro výuku barev. Pexeso si vytiskněte 2 krát oboustranně a rozstříhejte na kartičky. Přejeme příjemnou zábavu.
Zařazeno v sekci: pexesa
Rozvíjíme talent: Chytrolínek
Věková skupina: Jesle i školka
Pexeso Prstíky
Zde je pro Vás připraveno speciální pexeso Prstíky, které je určeno především předškolním dětem. Pexeso je výborný pomocník při rozvoji paměti u dětí. Toto Pexeso je zároveň určeno pro výuku názvů prstů. Pexeso si vytiskněte 1 krát oboustranně a rozstříhejte na kartičky. Přejeme příjemnou zábavu.
Zařazeno v sekci: pexesa
Rozvíjíme talent: Chytrolínek
Věková skupina: Jesle
Pexeso Pohádky
Zde je pro Vás připraveno speciální pexeso Pohádky, které je určeno především předškolním dětem. Pexeso je výborný pomocník při rozvoji paměti u dětí. Pexeso pomůže dětem naučit se poznávat postavy z pohádek. Pexeso si vytiskněte 2 krát oboustranně aby vznikly páry obrázků a rozstříhejte na kartičky. Přejeme příjemnou zábavu.
Zařazeno v sekci: pexesa
Rozvíjíme talent: Chytrolínek
Věková skupina: Jesle i školka
Pexeso Ovoce

Zde je pro Vás připraveno speciální pexeso Ovoce, které je určeno především předškolním dětem. Pexeso je výborný pomocník při rozvoji paměti u dětí. Pexeso pomůže dětem naučit se poznávat různé ovoce. Pexeso si vytiskněte 2 krát oboustranně aby vznikly páry obrázků a rozstříhejte na kartičky. Přejeme příjemnou zábavu.

Zařazeno v sekci: pexesa
Rozvíjíme talent: Chytrolínek
Věková skupina: Jesle i školka
Pexeso Jarní květiny

Zde je pro Vás připraveno speciální pexeso Jarní květiny, které je určeno především předškolním dětem. Pexeso je výborný pomocník při rozvoji paměti u dětí. Pexeso pomůže dětem naučit se poznávat naše české jarní květiny. Pexeso si vytiskněte 2 krát oboustranně aby vznikly páry obrázků a rozstříhejte na kartičky. Přejeme příjemnou zábavu.

Zařazeno v sekci: malování
Rozvíjíme talent: Tvořílek
Věková skupina: Jesle
Omalovánka Třešně
Zde je pro vás připravena speciální omalovánka z cyklu Jídlo, která je určena především předškolním dětem. Omalovánka ve velikosti jedné stránky A4 navádí rovněž Vás rodiče při výuce a rozvoji dětí. Každá omalovánka má ve svém popisu spektrum barviček, které budete potřebovat. Omalovánka Třešně je v PDF formátu, kterou jednoduše stáhnete a vytisknete. Přejeme příjemnou zábavu.
Zařazeno v sekci: malování
Rozvíjíme talent: Tvořílek
Věková skupina: Jesle i školka
Omalovánka Švestka
Zde je pro vás připravena speciální omalovánka z cyklu Jídlo, která je určena především předškolním dětem. Omalovánka ve velikosti jedné stránky A4 navádí rovněž Vás rodiče při výuce a rozvoji dětí. Každá omalovánka má ve svém popisu spektrum barviček, které budete potřebovat. Omalovánka Švestka je v PDF formátu, kterou jednoduše stáhnete a vytisknete. Přejeme příjemnou zábavu.
Zařazeno v sekci: malování
Rozvíjíme talent: Tvořílek
Věková skupina: Jesle i školka
Omalovánka Paprika zelená
Zde je pro vás připravena speciální omalovánka z cyklu Jídlo, která je určena především předškolním dětem. Omalovánka ve velikosti jedné stránky A4 navádí rovněž Vás rodiče při výuce a rozvoji dětí. Každá omalovánka má ve svém popisu spektrum barviček, které budete potřebovat. Omalovánka Paprika zelená je v PDF formátu, kterou jednoduše stáhnete a vytisknete. Přejeme příjemnou zábavu.
Zařazeno v sekci: malování
Rozvíjíme talent: Tvořílek
Věková skupina: Školka
Omalovánka Ředkvička
Zde je pro vás připravena speciální omalovánka z cyklu Jídlo, která je určena především předškolním dětem. Omalovánka ve velikosti jedné stránky A4 navádí rovněž Vás rodiče při výuce a rozvoji dětí. Každá omalovánka má ve svém popisu spektrum barviček, které budete potřebovat. Omalovánka Ředkvička je v PDF formátu, kterou jednoduše stáhnete a vytisknete. Přejeme příjemnou zábavu.
12345678»poslednístrana 1 z 8
Připravujeme
Právě pro Vás připravujeme Nový sešitek omalovánek S Mrňouskem do pohádky. Těšte se na spoustu oblíbených pohádkových bytostí - princeznu, vílu, draka, čaroděje, čarodějnici, kašpárka, klauna a navíc pohádkový zámek, bez kterého by to nešlo.
 
Hledáme talenty
Váš mrňousek je:
Chytrolínek
Povídálek
Zkoumálek
Tvořílek
Kutílek
Hopsalínek
Hudebníček
Napište nám
Napsali o nás

Připravili jsme pro Vás a hlavně pro Vaše mrňousky sešitek omalovánek, který jsme nazvali S Mrňouskem do pohádky. Sešitek ve velikosti odpovídající formátu A5 obsahuje oblíbené pohádkové bytosti - princeznu, vílu, draka, čaroděje.

Nový svět dětí, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. © Česká republika 2013